Co to je HateFree Culture?

Je to fakticky štědře dotovaný odbor Úřadu vlády. Na netu byl trefně přirovnán k ministerstvu propagandy, fungujícímu v nacistickém Německu. Jeho cílem je také zastrašovat svobodně myslící lidi a tím potlačit veškeré opoziční názory proti současné vládní politice schvalování a nabízení našich luhů a hájů, jako „nových pastvin“ ekonomickým migrantům. Není snad příliš nepatřičné také přirovnat ministra Dienstbiera ke Goebbelsovi, ovšem s tím rozdílem, že Goebbelse bychom snad mohli označit za génia ve svém oboru, jak bylo také na netu trefně poznamenáno.

Vše je řízeno z Bruselu. Evropská komise se snaží pomocí národních vlád osekávat lidská práva evropským občanům. Výrazně se zvyšuje špiclování obyvatel. Snaží se o zabavování zbraní, omezování internetu či Facebooku. Pod praporem politické korektnosti jsou lidem ucpávána ústa. Řeknete: „Rusko nás neohrožuje“, a už jste putinovec. Vyslovíte nesouhlas s přistěhovaleckými kvótami, protože nemusíte lidi vyznávající náboženství, které je ze své podstaty rizikové nejen pro vás život, ale i životy vašich blízkých. A najednou jste fašista a xenofob. Napíšete nesouhlasný článek se současnou masmediální kampaní za výchovu dětí homosexuálními páry a v tu ránu jste klerofašista.  Nikoho nezajímá, že vám nevadí Slováci, Ukrajinci, Vietnamci, Američané či jiné národnosti a menšiny, které tady žijí. EU, potažmo naše vláda, se k nám však snaží vecpat lidi, kteří se od děcka živili třeba pytláctvím a prodejem klů zastřelených slonů a nosorožců. Teď nás mají v pojetí p. Dienstbiera a Bělobrádka „vytrhnout“. Z hlediska porodnosti, to bych ještě bral při jejich natalitě 5-8 dítěte na ženu, ale že by vytrhli naši ekonomiku?

Ve skutečně svobodné společnosti by měli občané úkolovat vládu a ne, aby vláda pomocí organizací typu HateFree manipulovala obyvatelstvo směrem k bagatelizaci rizik ohrožující nejen jejich životy, ale hlavně budoucnost jejich dětí. Existence organizací typu HateFree a různých neziskovek financovaných ze zahraničí jsou dalším důkazem současného totálního selhání vlády a popření základních demokratických principů v naší zemi.

Změna pro lidi

4 Komentář

  • Ivo

   Marceli … součsný režim ( tedy demokraturní nadvládu nadobčanských kast a gangů ) není možno udržet bez toho aniž by byl zajištěn neustálý ekonomický růst ( což je z mnoha logických důvodů nesmyslné, nereálné ) , nebo nebude tento režim zakonzervován jiným způsobem … což se pokud jsi si toho nevšiml , děje téměř nepokrytě. Slova o nutnosti obětování národní a občanské suverenity bylo možno slyšet přímo od amerického prezidenta. Program islamizace Evropy je neoficiální ( nic méně dnes už se to profláklo natolik , že téměř oficiální) mocenskou agendou , asi ti je jasné, že snaha o likvidaci evropské demokracie – občanské společnosti je tak úporná proto, že je zásadní překážkou k udržení stávající nadřazené parazitní fašistické moci a současně využití evropy jako producenta pro další ( méně bohaté) trhy. Evropský trh, kde jak jistě chápeš je všude všechno, pro kumulaci zisků příliš zajímavý není … no bylo by toho hodně co by bylo žádoucí vědět, a co se z našich veřejnostrávních režimních masomédiích hned tak nedovíš … vše je nutno vidět v souvislostech, včetně toho známého diplomaticky – amerického FUCK EUROPE !

   Odpovědět
  • Marcel

   Jj, přesně popsaný stav! Jen nechápu proč tohle elity připouští, co je za tím vším? Proč chtějí zavléct středověk do Evropy? Nechápu…

   Odpovědět
   • Valérie

    Je to jasné, megabohatí a jimi řízení politici, se snaží udržet nízké platy , aby se jim nesnižovaly zisky. Moderní, demokratické národy se naučily protestními nástroji, jako jsou stávky, udržet si své mzdy, a ještě spíše si je zvýšit. Nedostatek robotníků, kteří by byli ochotni pracovat za cokoli v těchto zemích ubývá. Novodoní otroci utíkající před válkami , budou ochotni pracovat za zlomek toho, co běžný občan, aspoň dočasně.Druhým důvodem je snaha rozeštvat národy proti sobě a to ze vnitř. Víme, jaké je soužití s Romy. Kdyby nedostali své dávky, bude zle. Vmísením cizích kultir dojde k oslabení jednoty národů a následné „nejednotnosti“ v postupu, byť proti stejnému nepříteli.

    Odpovědět
    • Vít Koutný

     Zisky se jim snižují stejně.Banky jsou nacpané pnězma,ale chybí investiční příležitosti.Proto dávají banky v zahraničí záporné úročení!!! Situace se dost podobá situaci před měnovou reformou v roce 1953.Ale tam byl jiný důvod,výsledek je však stejný – ožebračení občanů,nyní v celé EU!!!!A „naše“banky jsou ve vlastnictví zahraničních = očekávejme podobný scénář.

Zanechat komentář

Kategorie

Anketa

Co říkáte na nové návrhy Evropské komise na trvalé přerozdělování uprchlíků?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...