Jdeme do voleb krajského zastupitelstva 7.-8.10.2016 .  Máme hezké volební číslo 31. (doplněno dne 24.8.2016).

Moravskoslezský kraj je významným tvůrcem podílu národního důchodu, ale přitom regionem s nejnižšími příjmy, s nejvyšší nezaměstnaností a s nejvíce znečištěným životním prostředím. Z těchto důvodů odešlo z MSK za posledních 5 let cca 30 000 mladých, vzdělaných lidí.

V současné době hýbe krajem nejen insolvence OKD, ale ještě větší nebezpečí- zhroucení ocelářského průmyslu v návaznosti na současně probíhající jednání o schválení bezcelní zóny s Čínou, která je největším světovým producentem levné oceli.

Bakala, který stojí za kauzou RPG Byty a tunelováním OKD, věnoval v minulosti na volební kampaň ODS 15 milionů korun a 7,5 milionu dal TOP 09.

Hnutí ANO2011 má také máslo na hlavě v podobě „lobbisty“ Teličky, toho Teličky, jenž pracoval v představenstvu Bakalova NWR.

Hejtman, člen ČSSD, je spojován s aférou „kauza Dědic“. Tato aféra je úspěšně zametená pod koberec. Vzhledem k obhajobě hejtmanského postu se na nás před volbami bude určitě blahosklonně usmívat z billboardů na každém rohu s vědomím, že nás opět, v těsné spolupráci s KSČM, ostříhají jako ovce.

Výše uvedené skutečnosti by měly být roznětkou k rozhodnutí jít ke krajským volbám a dát pádně politikům najevo, že jejich šafářování máme dost.

Politické hnutí Změna pro lidi se rozhodlo nabídnout voličům alternativu k výše zmíněným zprofanovaným stranám a lidem a nabídnout k volbě kandidáty, odborníky, jejichž hlavním cílem by mělo být řízení kraje tak, aby další lidé neměli důvod opouštět tento těžce zkoušený region rázovity.

Vzhledem k upozornění některých spoluobčanů, že nikde nezmiňujeme propojení ČSSD i s kauzou OKD, tak  zde přikládáme starší článek, kde je to patrné. Klikněte:  ZDE

p.h. Změna pro lidi

Máme hezké volební číslo 31 (doplněno dne 24.8.2016). Naše kandidátka je ZDE

Peter Harvánek, lídr krajské kandidátky

harvánek

Změna pro lidi

4 Komentář

  • jarda

   CHtěl jsem se zeptat z jakých zdrojů jste placeni.Děkuji

   Odpovědět
   • Změna pro lidi

    Dobrý den přejeme, jsme placeni z našich členských příspěvků a drobných darů od členů,případně sympatizantů. Vše může vidět na našem transparentním účtu, který je veden u Fio banky:https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2400967092

    Změna pro lidi

    Odpovědět
  • Jan Vrobel

   Kdo vůbec jste? Neměli by jste se představit i jmenovitě? Není trochu pozdě,pár týdnů před volbami? Vaše nabídka připomíná nákup zajíce v pytli!

   Odpovědět
   • Změna pro lidi

    Dobrý den přejeme, pane Vrobel.
    Jsme skupina lidí,kteří prokazatelně vždy preferovali veřejný zájem před osobním. Více najdete v sekci O nás- Náš tým. Je tam i jmenovité představení členů. Průběžně danou sekci doplňujeme, jelikož postupně vznikají další organizace hnutí v napříč republikou. Nejbližší dobou bude na stránkách zveřejněna i kandidátka hnutí s programem do krajských voleb. Naši zástupci se účastnili již min.komunálních voleb v MS kraji.

    I z toho důvodu jsme společně založili hnutí,které je otevřené všem slušným lidem. Lidem, pro něž morálka, čestnost, odpovědnost a spravedlnost nejsou prázdnými slovy. Tyto hodnoty určují kvalitu důstojného života lidí více, než jen nahromaděné materiální statky. Hodnoty, které se nedají vyvážit penězi a které se nedají koupit. Lze je pouze získat – výchovou a lze je také sdílet.

    S úctou.
    Tým Změna pro lidi.

    Odpovědět

Zanechat komentář

Kategorie

Anketa

Co říkáte na nové návrhy Evropské komise na trvalé přerozdělování uprchlíků?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...