Na pozadí současného dění v Evropě, je vládou suše oznámeno přijetí na naše území dalších 80 imigrantů. Takto to přesně začíná.
V r. 1961 přišlo do Německa také pouze 6800 tureckých gastarbeiterů, kteří se měli podle původních plánů za 2 roky vrátit zpět. Dnes jich je tam něco přes tři miliony!  V Čechách zatím nemáme přesně tu skupinu migrantů, ze kterých se islamističtí teroristé rekrutují. Když si je necháme do Čech vnutit evropskými kvótami, budeme mít velmi rychle mrtvé i u nás doma.

Vláda přitom byla zavázána usnesením Sněmovny k odmítnutí kvót.

Premiér Sobotka prohlásil, že se tím necítí zavázán, protože to bylo v Bruselu už stejně odsouhlasené. Ale jeho konání je v rozporu s naší Ústavou! Rozhodnutí Sněmovny jsou závazná pro vládu, nikoliv naopak. Sněmovna se většinou hlasů usnesla, že tady nebudou žádné kvóty. A teď je na jejich základě přijímáme. To je zásadní obrovský problém. Sněmovna by to měla urgentně řešit, ale to by politici nesměli mít prázdniny. Nebo by nesměli dávat přednost volební kampani, protože jediné co je zajímá je vyhrát volby, aby si udrželi svá koryta.

Co si o tom myslíte?

Změna pro lidi

6 Komentář

  • Vladimír

   Do voleb je ještě příliž dlouho a Sobotka do té doby napáchá nevratné kroky !Kde seš presidente Zemane a nesraziž Sobotku z jeho premierského postu ! Sobotka je lhář a neřízená střela neuznávající senát ani sněmovnu !Mněl už být ze své funkce odstraněn za kolaboraci s muslimsskou invazí do Evropy a potažmo i knám!

   Odpovědět
   • Ladislav

    Pane Vladimíre. Věřte, že kdyby pan prezident ty páky měl, pan premiér by už dávno dopremiéroval.

    Odpovědět
  • Hugo

   Sobotka se chystá výš, křeslo v Bruselu je přece jenlépe placené s doživotním důchodem, ta je třeba Juncerovi a spol hlouběji do tlustého střeva…Přece občané tuto šanci Sobotkovi nepokazí

   Odpovědět
  • eva

   3. srpna začala v zemích Evropské unie platit směrnice přikazující členským zemím přísněji chránit své území před pronikáním nepůvodních a invazivních přírodních druhů. Ten nejinvazivnější druh – Homo migrantis brutalis terroristis – jim ale ze seznamu vypadl. Nebo si snad Homo bruselus myslí, že je víc než člověk a neplatí pro něj přírodní zákony? Nepůvodní druhy na některých místech zcela vyhubily ty původní. Víme to, máme to prokázané. Bude mít ještě slovo doma nějaký význam? Za jak dlouho přibude na seznamu vyhynulých živočichů druh Evropan?

   Odpovědět
  • Kevin.Sp

   Prostě to Změňme!
   Sobotka se necítí vázán ničím, ani zdravým rozumem.
   Ale není to jen jeho vina.
   JE TO VINA NÁŠ VŠECH! OVČANŮ ČR. VŠECH, KTEŘÍ SI NECHAJÍ CELÉ ROKY KÁLET NA HLAVU.
   ZMĚŇME TO!!!

   Odpovědět

Zanechat komentář

Kategorie

Nejnovější příspěvky

Anketa

Co říkáte na nové návrhy Evropské komise na trvalé přerozdělování uprchlíků?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...