Je změna prezidenta skutečně v našem zájmu?

       Před nově voleným prezidentem budou stát podstatně důležitější úkoly pro budoucnost českého národa, než jmenování Babiše premiérem. Proti sobě stojí dva v mnoha ohledech naprosto rozdílní kandidáti. Máme dilema koho volit. Zásadním problém M. Zemana je jmenování, pro dotační podvod vyšetřovaného, A. Babiše premiérem. U p. Drahoše je to zase jednoznačný podlézavý postoj k Evropské unii s ochotou přijímat migranty, což by bylo spojeno s islamizaci naší země. Jde o složitou situaci, před kterou jsme jako voliči postaveni.

       Souhlasili jsme se všemi, kteří si v prvním kole prezidentských voleb říkali: „Budu volit kohokoliv, jen ne Zemana“. Máme také kritický postoj k mnoha jeho činům a projevům. Rozumíme všem, kteří volili v prvním kole jiné kandidáty. Bohužel do druhého kola postoupil, jako jeho protikandidát p. Drahoš, který islám toleruje, adoruje a dokonce schvaluje migraci muslimů do naší země. Ano, M. Zeman není ideální volba, ale je pro český národ důležitý z jednoho prostého důvodu: má vlastní reálný názor na islám a migraci, a nebojí se tento názor říct na jakémkoliv fóru. Také díky němu jsme zatím uchráněni přívalu migrantů a s tím spojených hrůz atentátů a zabíjení nevinných obyvatel, jak se již děje na západ od našich hranic.

Ideologie, hlásající netoleranci k „bezvěrcům“ a upírající ženám základní lidská práva a jejíž někteří stoupenci se uchylují k pedofilii, vraždění a znásilňování, nepatří do Evropy 21. století.

        Celosvětové šíření islámu je však realita. S migrací spojená islamizace táhne Evropu do středověku. Premiér Babiš není nejurgentnější a největší hrozbou pro naše děti a vnuky. Tím je současná hrozba zaplavení ČR muslimy v případě podpisu normy Dublin IV a Evropské sociální charty, protože pokud tyto normy podepíše budoucí prezident, budou naši vnuci pětkrát denně mlátit hlavou o zem. U M. Zemana je téměř jistota, že tyto zákony nepodepíše. U p. Drahoše lze naopak předpokládat souhlas s těmito normami, vzhledem k jeho laxním proimigračním vyjádřením.

        Pokud hrozí nebezpečí zaplavení stoupenci výše zmíněné ideologie, nemá smysl se handrkovat o to, kdo „kradne“ a kdo ne, nebo kdo udělal jaké faux-pas. V příštích několika letech se bude rozhodovat o budoucnosti, možná i životech našich potomků. Jde o osud naší země, proto nemůžeme volit za prezidenta  jiného kandidáta, než p. Zemana. Bohužel.

Stanovisko hnutí Změna pro lidi.

Změna pro lidi

1 Komentář

Zanechat komentář