Danajský dar Jiřího Dienstbiera českým voličům, aneb hoďte na něj síť! „Tak nám zabili Ferdinanda“, říká v úvodu slavného románu Jaroslava Haška švejkova posluhovačka paní Müllerová. …
admin, 25. 8. 2016 798

Danajský dar Jiřího Dienstbiera českým voličům, aneb hoďte na něj síť!

„Tak nám zabili Ferdinanda“, říká v úvodu slavného románu Jaroslava Haška švejkova posluhovačka paní Müllerová. „Tak u nás v Česku již bude moci volit každý, kdo si jen zamane“, řekneme si my po přečtení prohlášení Ministra pro lidská práva a legislativu Jiřího Dienstbiera. Tento ne příliš povedený syn povedeného otce kam zkrátka šlápne, tam sto let tráva neroste. Aktuálně českou veřejnost opět „překvapil“ svým návrhem, který chce ze své pozice prosadit ve vládě, kdy říká, cituji:

„Souhlasím s tím, aby mohli v obecních volbách a ve volbách pražského magistrátu hlasovat občané a občanky zemí Evropské unie i s přechodným pobytem, jak je to ostatně v návrhu uvedeno. Rád bych ale, aby mohli hlasovat i všichni ti, kdo mají v obci trvalý pobyt – tedy ti, kdo žijí v České republice déle než pět let a mají tedy zjevný zájem na dění v místě svého bydliště.“ –  zdroj: idnes.cz.

Tento neúspěšný kandidát na prezidenta v posledních prezidentských volbách, používá ke svému předvolebnímu zviditelnění opět jen samé perly. Chce se zkrátka zalíbit za každou cenu. Ať to stojí, co to stojí, pod heslem: „Po mně potopa“. Zejména v současné situaci, kdy hrozí České republice a našim bezprostředním sousedům aktuální příliv migrační vlny, tedy minimálně v rámci EU odsouhlasených povinných kvót, které naše vláda v podstatě jen deklarativně (nicméně v konečném efektu zcela neúčinně) odmítla, je tento oficiální návrh ne hraním si s ohněm, ale rozbuškou s odjištěným detonátorem.

Představíme-li si tedy doslovně muslimské imigranty, kteří u nás po laskavém přijetí a následném štědrém pobírání sociálních dávek nakonec získají v dané obci trvalý pobyt, budou moci dle pana ministra po pěti letech více než aktivně a v hojném počtu ovlivňovat komunální život v našich vesničkách, městysech, městech a nakonec i velkoměstech. Předpokládám, že geniální návrh pana Dienstbiera počítá s volebním právem jak pasivním, tak i aktivním (tedy jen pro připomenutí volit, ale i býti volen). Pokud vezmeme v úvahu reprodukční schopnosti muslimského obyvatelstva, které jim lze v našich končinách jen upřímně závidět, bude při této logice věci ve vedení většiny radnic našich obcí brzy vládnout „muslimské bratrstvo a sesterstvo“. Jen tak mimochodem na radnice a úřady budou muset chodit žadatelky z řad českých žen předpisově zahaleny od hlavy až k patě a muži si budou krátit čas v čekárně obecních úřadů čtením koránu. Zbourají se kostely a postaví se mešity…

…že to byl jen zlý sen a právě jste se z něho probudili? Ba ne, občan USA pan ministr Dienstbier svou vizi bude chtít prosadit. My čeští občané můžeme udělat jen jediné, jít  letos na podzim ke krajským a zejména příští rok k parlamentním volbám a lidi prosazující jen zájmy USA na úkor českého obyvatelstva, jako je pan Dienstbier, nevolit. Zkuste o tom prosím vážení čtenáři přemýšlet. Krásný zbytek léta a nic proti slušným cizincům vskutku nemám, naopak!

Martin Rubeš, člen p.h. Změna pro lidi
 

Doplněno 26.8. : Od první věty citace se dotyčný  údajně distancoval na svém profilu.

CHCI ODEBÍRAT NOVINKY!

newsletters

    Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA Google Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky služby