EU, původně sdružení pro podporu volného obchodu a hospodářské spolupráce mezi členskými zeměmi, se postupem času téměř nepozorovaně proměnilo ve zrůdnou totalitní mašinérii, která usiluje …
admin, 25. 6. 2016 829

EU, původně sdružení pro podporu volného obchodu a hospodářské spolupráce mezi členskými zeměmi, se postupem času téměř nepozorovaně proměnilo ve zrůdnou totalitní mašinérii, která usiluje o zlikvidování státní svrchovanosti členských zemí pod záminkou, že tradiční zvyklosti evropských národů nejsou v souladu s náboženskými dogmaty cizích ilegálních nájezdníků, kteří teď obsazují území Evropy. Vedoucí politici EU z neschopnosti nebo zcela záměrně způsobili, že dnešní Evropa je ohrožena islamizací a s tím spojenými teroristickými útoky. EU místo toho, aby se snažila bránit svoje území před agresívními nájezdníky, reaguje represívními opatřeními a stále více omezuje dosavadní práva a svobody původních evropských obyvatel.
Nelze popřít, že nám EU přinesla mnoho dobrého, ale v kontextu posledních událostí nyní začínají převažovat negativa. Není to jen bezhlavé přijímání nelegálních migrantů na území EU, ale např. rozklad českého zemědělství a potravinová závislost na dovozu. Vybili jsme chovná stáda zvířat a nevratně zničili stovky a tisíce hektarů, často té nejúrodnější půdy. Členství v EU pro nás nejspíš není ani ekonomickým přínosem. Omílané dotace mnohdy slouží k investicím do něčeho, co bychom bez dotací rozhodně nebudovali a bez čehož bychom se v pohodě obešli (rozhledny, cyklostezky atd.). Navíc – kde dotace, tam korupce a zlodějina. Naoktrojovaná podpora obnovitelných zdrojů energie, dotažená u nás k dokonalosti socany a zelenými, kdy za mnohonásobek ceny elektřiny z konvenčních elektráren kupujeme elektřinu fotovoltaickou. Nejde o malé sumy – ročně tak vyhodíme a ještě dlouho budeme vyhazovat, desítky miliard korun. Členství v EU je tedy ekonomickým přínosem především pro bandu byrokratů, politiků a na ně napojených vyžírků, především z médií a mnohých nevládních organizací. Brusel zneužil velkou moc, kterou dostal. Místo služby občanům se EU stala direktivním orgánem s prvky totality, na které jsme nadávali za socialismu- rovnostářství, zákazy, cenzura, přerozdělování, nechutné prosazování jediného správného názoru….. Prezident Obama prohlásil: „musíme mít nejsilnější vojenskou sílu na světě a musíme, příležitostně, zkroutit ruce zemím, které by nedělaly to, co potřebujeme“. V tomto duchu Merkelová, Juncker a další lídři EU nehájí zájmy Evropanů, hájí a vnucují nám realizaci zájmů USA.
Pokud chce Evropa zůstat kulturním a civilizovaným územím, nesmí mít žádné slitování s těmi, kteří hledají zemi, kde by měli lehké žití a přitom se nechtějí asimilovat s naší společností. Je to možná kruté konstatování, ale přelidněné země jsou hrozbou pro evropské státy. Musíme být tvrdí a nekompromisní po vzoru Austrálie a Kanady.
Ve světle dnešního rozhodnutí britských voličů o vystoupení VB z EU, zastává p.h. Změna pro život názor, že my bychom z EU vystupovat neměli. Naše politická reprezentace se musí ale zasadit o rozpuštění struktur molochu EU a začít budovat jiný systém, bez centrálních úřadů. Vše na vzájemných dohodách vlád a parlamentů EU, dříve než naši potomci budou muset mlátit hlavami o kobereček na podlaze. Většina lidí to zatím nevidí, nebo vidět nechce. Ještě pořád preferujeme a zbývá nám dost na konzum. Nebo spíše, ještě pořád nám má kdo na ten konzum půjčovat- v duchu slovy klasika: „To se nám to debužíruje, když nám půjčují“. Až tento „blahobyt“ na dluh jednou skončí, bude to pro drtivou většinu obyvatel islamizované EU kruté vystřízlivění.

CHCI ODEBÍRAT NOVINKY!

newsletters

    Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA Google Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky služby