Valné shromáždění OSN přijalo v pondělí drtivou většinou globální pakt o uprchlících, který rozšiřuje současný mezinárodní právní rámec o běžencích. Proti hlasovaly pouze Spojené státy a Maďarsko, Česká republika …
ZPL, 20. 12. 2018 984

Valné shromáždění OSN přijalo v pondělí drtivou většinou globální pakt o uprchlících, který rozšiřuje současný mezinárodní právní rámec o běžencích. Proti hlasovaly pouze Spojené státy a Maďarsko, Česká republika právně nezávazný dokument podporující mezinárodní spolupráci podpořila.

Náš“ ministr Petříček  ohledně přijatého globálního paktu o uprchlících : „Žádná zadní vrátka migraci neotevíráme“. Dotyčný pán tvrdí, že připojením se ke globálnímu paktu OSN o uprchlících neotevřel zadní vrátka pro migraci. A myslí si, že se necháme ukolébat těmito kecy.

On neotevřel zadní vrátka, on otevřel rovnou hlavní bránu! 

Každopádně je to tedy podraz na občany.

Kdo bude určovat rozdíl mezi uprchlíkem a migrantem? ČR nebo nějaká mezinárodní organizace?

 Již několik let jsme v Evropě svědky toho, že rozdíl mezi těmito dvěma slovy je díky pašeráckým (ne)ziskovkám, mainstreamovým médiím a proislámským stranám smazáván a zcelen v jeden význam!

Není tomu dávno co všechny osoby, které se do Evropy dostaly různými způsoby, nám byly představeny, jako utečenci před válkou, trosečníci apod. Když vyšlo najevo, že jsou to ekonomičtí migranti, lháři co se týká dokumentů, stáří i státní příslušnosti, hledal se způsob, jak vše zakrýt a zlegalizovat.

 Celé je to tedy jen skrytá forma přerozdělovacího mechanizmu, skrytá forma kvót…s daleko horším dopadem.

 

CHCI ODEBÍRAT NOVINKY!

newsletters

    Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA Google Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky služby