Jdeme do voleb krajského zastupitelstva 7.-8.10.2016 .  Máme hezké volební číslo 31. (doplněno dne 24.8.2016). Moravskoslezský kraj je významným tvůrcem podílu národního důchodu, ale přitom …
admin, 15. 5. 2016 748

Jdeme do voleb krajského zastupitelstva 7.-8.10.2016 .  Máme hezké volební číslo 31. (doplněno dne 24.8.2016).

Moravskoslezský kraj je významným tvůrcem podílu národního důchodu, ale přitom regionem s nejnižšími příjmy, s nejvyšší nezaměstnaností a s nejvíce znečištěným životním prostředím. Z těchto důvodů odešlo z MSK za posledních 5 let cca 30 000 mladých, vzdělaných lidí.

V současné době hýbe krajem nejen insolvence OKD, ale ještě větší nebezpečí- zhroucení ocelářského průmyslu v návaznosti na současně probíhající jednání o schválení bezcelní zóny s Čínou, která je největším světovým producentem levné oceli.

Bakala, který stojí za kauzou RPG Byty a tunelováním OKD, věnoval v minulosti na volební kampaň ODS 15 milionů korun a 7,5 milionu dal TOP 09.

Hnutí ANO2011 má také máslo na hlavě v podobě „lobbisty“ Teličky, toho Teličky, jenž pracoval v představenstvu Bakalova NWR.

Hejtman, člen ČSSD, je spojován s aférou „kauza Dědic“. Tato aféra je úspěšně zametená pod koberec. Vzhledem k obhajobě hejtmanského postu se na nás před volbami bude určitě blahosklonně usmívat z billboardů na každém rohu s vědomím, že nás opět, v těsné spolupráci s KSČM, ostříhají jako ovce.

Výše uvedené skutečnosti by měly být roznětkou k rozhodnutí jít ke krajským volbám a dát pádně politikům najevo, že jejich šafářování máme dost.

Politické hnutí Změna pro lidi se rozhodlo nabídnout voličům alternativu k výše zmíněným zprofanovaným stranám a lidem a nabídnout k volbě kandidáty, odborníky, jejichž hlavním cílem by mělo být řízení kraje tak, aby další lidé neměli důvod opouštět tento těžce zkoušený region rázovity.

Vzhledem k upozornění některých spoluobčanů, že nikde nezmiňujeme propojení ČSSD i s kauzou OKD, tak  zde přikládáme starší článek, kde je to patrné. Klikněte:  ZDE

p.h. Změna pro lidi

Máme hezké volební číslo 31 (doplněno dne 24.8.2016). Naše kandidátka je ZDE

Peter Harvánek, lídr krajské kandidátky
harvánek

CHCI ODEBÍRAT NOVINKY!

newsletters

    Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA Google Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky služby