Celá ČR
Německý vojenský symbol byl zhanoben nacistickými symboly. De facto jde o válečné vyznamenání III. Deutsches Reich. Takže použití tohoto symbolu představuje de facto i de …
admin, 1. 1. 2020 1276

Německý vojenský symbol byl zhanoben nacistickými symboly. De facto jde o válečné vyznamenání III. Deutsches Reich.

Takže použití tohoto symbolu představuje de facto i de jure tr. čin propagace symbolů hnutí potírajících lidská práva dle našich zákonů. Obnovením tohoto pomníku nejde o smiřování s obyčejnými Němci, ale je to de facto pieta nebo dokonce adorace vojáků nacistické Wehrmachtu. 

Pomníky jsou symbolické objekty. S nimi to vždy začíná. A končí. V květnu 1945 byl ten kříž z dobrých důvodů odstraněn a mělo to tak zůstat, jako projev vůle našich předků.

To oni trpěli a věděli,  proč to udělali.  Sudetští Němci nejsou žádní naši krajané, ale zrádci, kteří rozbili Československou republiku. 1 162 617  československých Němců alias sudetských Němců obdrželo od Führera záslužnou medaili za 1.říjen 1938 – za rozbití ČSR a „odstoupení“ pohraničí Velkoněmecké říši. Hitler definoval toto vyznamenání Výnosem z 18.října 1938 a z 19.května 1939 (lze dohledat i Hitlerovo zdůvodnění).

Pokud by se jiným českým aktivistům podařilo prosadit zrušení Benešových dekretů, tito hodní, tolerantní  aktivisté, obnovitelé pomníku, by se jistě se stejným zápalem vystěhovali z domů, kteří jejich dědové zabrali při dosídlování pohraničí po odsunutých Němcích.

CHCI ODEBÍRAT NOVINKY!

newsletters

    Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA Google Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky služby