Celá ČR
Další politická strana má nejen odpustit páru z papinova hrnce, ale být připravena nahradit ČSSD, SPD a KSČ v případné koalici s ANO2011, za účelem udržení oligarchů u …
admin, 28. 7. 2019 1852

Další politická strana má nejen odpustit páru z papinova hrnce, ale být připravena nahradit ČSSD, SPD a KSČ v případné koalici s ANO2011, za účelem udržení oligarchů u moci.

Možná je Klaus junior slušný člověk a jeho názory jsou myšleny upřímně. To však neznamená, že po případném úspěchu ve volbách budou jeho líbivé sliby naplněny .

Proč si to myslím? Protože Klaus je Klaus a pokud se s otcem názorově a politicky veřejně nerozešel, bude mít vždycky na něho vliv. Pružinského křivácké zatížení nedává naději na solidní základ upřímné snahy udělat něco pozitivního pro většinového obyvatele tohoto státu. Velká i malá privatizace byly nastaveny se souhlasem Klause seniora tak, aby  „informovaní“  bohatli, ale aby to nemohlo být předmětem trestních stíhání. Kdo něco získal (byť trestným činem „zneužití informací v obchodním styku“), tak mu to patří, protože byl šikovnější a na hlupáky vyzrál. To je filosofie vychytrálků.  

Amnestie Klause staršího tuto lumpárnu završila.  Doufám, že lidi nezapomenou na tuto do nebe volající nespravedlnost a na politický projekt rodiny Klausů budou koukat prizmatem rozkradení majetku, který vytvořili svojí prací generace našich předků.  Obzvláště proto, že tento projekt má být podle slov juniora financován jedním z privatizačních  zbohatlíků p. Kellnera.

Doposud neviditelný p. Kellner, stojící v pozadí privatizačních kšeftů 90. let, dnes nejbohatší Čech, má náhle najednou  potřebu se do medií vyjadřovat o tom, že nemá zájem vstupovat do politiky. Nejspíše to úzce souvisí s pravdivým, ale poněkud „nešťastným“ vyjádřením  p. Klause juniora při zakládání svého nového politického subjektu. Na otázku lidovek o financování strany se zmínil, že budou peníze brát od Čechů i p. Kellnera!! V dalších mediálních výstupech již začal mlžit. Bodejť by také ne. Realisté, kteří investovali do volební kampaně obrovské peníze, neuspěli hlavně proto, že p. Robejšek otevřeně přiznal financování svého nového politického subjektu p. Dospivou- spolumajitele Penty.    

Účast Klause seniora a p. Kellnera v tomto projektu, by nás měla všechny, jako červené světlo, varovat! Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají (nezapomeňme, jak nám před volbami zpíval podobný účelový komerční projekt- Věci veřejné!).

CHCI ODEBÍRAT NOVINKY!

newsletters

    Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA Google Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky služby