Change manažer IT, Člen LEX a sportovního klubu Systema – Orlová. Jsem ženatý a mám 2 děti, pokud mají mít nějakou budoucnost, tak nebudu jen přihlížet na rozkrádání státu a islamizaci Evropy.

Proč jsem se dal na politiku ? Protože dneska máme v politice akorát karieristy a nebo lidi, kteří se v bežném životě neuplatnili. Tito lidi mi i mé rodině a známým komplikují život svými rozhodnutími,
která většinou jen hájí zájmy nadnárodních korporací a nebo zájmových skupin. V poslední době to zašlo až tak daleko, že vláda a parlamentní strany jdou vyloženě proti vlastním lidem !
Pozoruji, že zákony a rozhodnutí, které dělají mi berou osobní svobody a všeobecně jen znepříjemňují život všem slušným lidem. Některé změny jsou nevratné a začínají přímo ohrožovat své občany. Nastal čas na změnu systému a ne jen na výměnu figurek, které nic neřeší! Už dost bylo nadřazené skupiny politiků, kteří nemají za nic zodpovědnost, ale chtějí pobírat spoustu výhod za minimum práce, ale hromady řečí!

Mým hlavním cílem je hledat a dávat dohromady všechny schopné lidi s pracovní minulostí. Jedině s těmito lidmi lze zrealizovat opravdovou změnu systému, který bude efektivní a kontrolovatelný svými občany. Jedině tak si můžeme získat důveru voličů. Slibů už bylo hodně ale skutek, vždy utek. Dneska se politici vymknuli kontrole a jestli to okamžitě nezastavíme,
tak nás a naše děti nečeká žádná pěkná budoucnost!