Celá ČR
Dne 7. 7. 2020 jsme ve sněmovně stvrdili naše spojení s hnutím SPD. Naše hnutí Změna pro lidi vzniklo spontánním seskupením lidí, kteří si uvědomili, …
admin, 9. 7. 2020 1457

Dne 7. 7. 2020 jsme ve sněmovně stvrdili naše spojení s hnutím SPD.

Naše hnutí Změna pro lidi vzniklo spontánním seskupením lidí, kteří si uvědomili, že je nejvyšší čas aktivně se pokusit zastavit bezbřehou likvidaci národního státu. Dnešní politický systém neumožňuje lidem s normálními příjmy jakkoliv tento trend ovlivnit. Navíc straně, která má dosah pouze na 2 kraje ČR.
Vyzvali jsme proto mnoho, prakticky programově stejných, mimoparlamentních politických stran ke sloučení v jednu relevantní politickou stranu s celostátním dosahem. Bohužel o to vedení těchto stran zatím nestálo.

Po oslovení parlamentní SPD, která má z 90% shodný program s programem ZpL, jsme byli příjemně překvapeni vstřícným postojem vedení této strany, a proto jsme se rozhodli sloučit naše politické subjekty.

V dnešní době jsou vlastenectví, tradiční rodina, svoboda projevu a přednost českých občanů před nelegálními migranty na všech frontách, když ne přímo dehonestované ,tak alespoň omezované. Našim cílem je suverénní stát, který si bude o zásadních věcech, dotýkajících se většiny občanů, rozhodovat samostatně. Chtěli bychom politickou cestou přispět ke změnám prospěšným veřejnému zájmu a ne jen několika oligarchům a jejich slouhům.

Doufáme, že sloučení našeho hnutí s SPD se stane příkladem pro další vlastenecké strany, které si uvědomí, že svazek více prutů se jen tak zlomit nedá.

CHCI ODEBÍRAT NOVINKY!

newsletters

    Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA Google Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky služby