Je změna prezidenta skutečně v našem zájmu?        Před nově voleným prezidentem budou stát podstatně důležitější úkoly pro budoucnost českého národa, než jmenování Babiše premiérem. Proti …
ZPL, 18. 1. 2018 1004

Je změna prezidenta skutečně v našem zájmu?

       Před nově voleným prezidentem budou stát podstatně důležitější úkoly pro budoucnost českého národa, než jmenování Babiše premiérem. Proti sobě stojí dva v mnoha ohledech naprosto rozdílní kandidáti. Máme dilema koho volit. Zásadním problém M. Zemana je jmenování, pro dotační podvod vyšetřovaného, A. Babiše premiérem. U p. Drahoše je to zase jednoznačný podlézavý postoj k Evropské unii s ochotou přijímat migranty, což by bylo spojeno s islamizaci naší země. Jde o složitou situaci, před kterou jsme jako voliči postaveni.

       Souhlasili jsme se všemi, kteří si v prvním kole prezidentských voleb říkali: „Budu volit kohokoliv, jen ne Zemana“. Máme také kritický postoj k mnoha jeho činům a projevům. Rozumíme všem, kteří volili v prvním kole jiné kandidáty. Bohužel do druhého kola postoupil, jako jeho protikandidát p. Drahoš, který islám toleruje, adoruje a dokonce schvaluje migraci muslimů do naší země. Ano, M. Zeman není ideální volba, ale je pro český národ důležitý z jednoho prostého důvodu: má vlastní reálný názor na islám a migraci, a nebojí se tento názor říct na jakémkoliv fóru. Také díky němu jsme zatím uchráněni přívalu migrantů a s tím spojených hrůz atentátů a zabíjení nevinných obyvatel, jak se již děje na západ od našich hranic.

Ideologie, hlásající netoleranci k „bezvěrcům“ a upírající ženám základní lidská práva a jejíž někteří stoupenci se uchylují k pedofilii, vraždění a znásilňování, nepatří do Evropy 21. století.

        Celosvětové šíření islámu je však realita. S migrací spojená islamizace táhne Evropu do středověku. Premiér Babiš není nejurgentnější a největší hrozbou pro naše děti a vnuky. Tím je současná hrozba zaplavení ČR muslimy v případě podpisu normy Dublin IV a Evropské sociální charty, protože pokud tyto normy podepíše budoucí prezident, budou naši vnuci pětkrát denně mlátit hlavou o zem. U M. Zemana je téměř jistota, že tyto zákony nepodepíše. U p. Drahoše lze naopak předpokládat souhlas s těmito normami, vzhledem k jeho laxním proimigračním vyjádřením.

        Pokud hrozí nebezpečí zaplavení stoupenci výše zmíněné ideologie, nemá smysl se handrkovat o to, kdo „kradne“ a kdo ne, nebo kdo udělal jaké faux-pas. V příštích několika letech se bude rozhodovat o budoucnosti, možná i životech našich potomků. Jde o osud naší země, proto nemůžeme volit za prezidenta  jiného kandidáta, než p. Zemana. Bohužel.

Stanovisko hnutí Změna pro lidi.

CHCI ODEBÍRAT NOVINKY!

newsletters

    Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA Google Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky služby